...
Zahraj své sny a vyzpívej svá přání...

Aktualizace

26. listopadu 2013 v 20:33 | Blytonka
Zdar, čtenáři!
Tak mi zase jednou napsal blog mailíka, že jsem jakási mrtvá, a tak že by mi blog radši zrušil, no a jestli prý nemám nic proti. Hell, NO! Opravdu jsem se s ním tak dlouho nepárala, nesepisovala a nedělala mu reklamu, jen aby mi ho někdo teď rušil! Začala jsem ho psát zhruba v době, kdy jsem nastupovala na gympl - do "páté" třídy, dalo by se říct. Teď je mi devatenáct, studuji geografii na Univerzitě Karlově v Praze a bydlím na koleji. Docela rozdíl, že =D?
Když jsem tady poslala svůj vůbec první článek, bylo to, protože jsem se zoufale snažila napodobovat své kolegy internetové pisálky fanfiction Harryho Pottera. Byla jsem hrdá na své literární dovednosti a zblázněná do světa fantasy...moment - to jsem i teď =D. Co se tedy změnilo? V zásadě nic, ani schopnosti, ani lenost mě, zdá se, neopusily. Jsme totiž nerozluční přátelé. Asi jako když mi někdo sáhne na špíčky na břiše a já si je obejmu oběma rukama a dětsky vyhrknu: "Moje!"
A než vás napadne se zeptat, ne, ani mé špíčky mě neopustily. Jak vás znám, opustili jste mě jen vy, drazí čtenáři. A dobře jste udělali! Komu by se taky chtělo čekat x let, až se nějaká nána rozhoupá a sedne za klávesnici! Kdepak, jsem si jistá, že taky už teď nikdo nechodí. Tím pádem se dá docela dobře tvrdit, že já, Blytonka, tvrdím samomluvou. Nebo alespoň samopisatelstvím.
No...kdybych se náhodou mýlila a někdo si tento článek přečetl, dejte mi, prosím vás, vědět alespoň nějakým žertovným komentářem. Můžete například napsat: Baf! a já se určitě leknu tak, že spadnu ze židle. (Pokud to baf opravdu napíšete, sledujte další komentáře, odepíšu vám svoji reakci =D.)
Toš se mějte, mí drazí přeživší neexistující čtenáři, a zase někdy naviděnou.
Vaše
Blytonka
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama